buhalterinė įmonė

BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Buhalterinės paslaugos turintiems eshop‘ą

Profesionalių buhalterių komanda „Buhalterija internetu“ siūlo:

 • Buhalterinės paslaugos elektroninių parduotuvių (eshop‘ų) savininkams;
 • Eshop‘o ir visos įmonės buhalterijos suderinimas;
 • Interaktyvios buhalterinės programos „B1.lt“ naudojimas ir pritaikymas jūsų eshop‘ui;
 • Išsami duomenų analizė ir modernios ataskaitos;
 • Lengvas duomenų valdymas ir prieinamumas visiems įmonės darbuotojams;
 • Mokesčių optimizavimas ir organizavimas;
 • Ataskaitų teikimas valstybinėms institucijoms.

Įmonė „Buhalterija internetu“ – tai kompetentingų šiuolaikiškų buhalterių komanda. Turite eshop‘ą, tačiau nežinote, kaip tvarkyti jo buhalteriją? Kreipkitės į mus – buhalterinės paslaugos bus atliktos preciziškai! Padėsime sutvarkyti visus dokumentus, mokesčius, atsakysime į visus rūpimus klausimus.
Eshop‘ų buhalterijai tvarkyti naudojame modernią duomenų apskaitos programą „B1.lt“. Tai programa leidžianti itin išmaniai, tačiau tuo pat metu ir lengvai valdyti duomenis ne tik buhalteriui, bet visiems įmonės darbuotojams.

„B1.lt“ programos nauda eshop’ų savininkams:

 • Našesnės buhalterinės paslaugos – galimybė buhalteriui prisijungti prie sistemos iš namų ar kitos vietos, kur yra internetas;
 • Automatiškai atnaujinamas prekių kiekis sandėlyje. Lengvai seksite visus pardavimus. Pirkėjui sumokėjus pinigus, jūs iškart matysite visą informaciją;
 • Duomenys laikomi „debesyje“. Sugedus buhalterio kompiuteriui, būsite užtikrinti, kad niekas nedingo;
 • Palaikomi skirtingi PVM tarifai ir skirtingos valiutos;
 • Duomenis matyti ir jais naudotis galės ne tik buhalteris, bet ir kiti įmonės darbuotojai;
 • „B1.lt“ apskaitos programą galima sujungti su: „Verskis.lt“, „Amazon“, „eBay“, „Shopify“, „Etsy“, „WooCommerce“, „PrestaShop“, „OpenCart“, „Magento“.

Elektroninė prekyba žengia į užsienį

Mes visi beveik kasdien susiduriame su elektronine prekyba. Kuris iš mūsų nepirko internetu? Be abejo, tai vienas patogiausių būdų apsipirkti. O verslininkui parduoti! Minimalios sandėliavimo išlaidos, jokios prekybinės įrangos bei patalpų nuomos, o taip pat nereikia samdyti darbuotojų.

Dėl tos priežasties Lietuvoje ir visame pasaulyje apsiperkančių ir parduodančių internetu vis daugėja. Elektroninėje erdvėje verslas pirkėjams gali pasiūlyti vis platesnį paslaugų ir prekių pasirinkimą. Esant ekonomikos globalizacijai, elektroninė prekyba drąsiai žengia ir į užsienio rinkas, pasinaudodama populiariomis elektroninėmis prekybos platformomis, tokiomis kaip „eBay“, „Amazon“ ir pan.

„Buhalterija internetu“ – buhalterinės paslaugos, padėsiančios nesuklysti

Norėdami nepadaryti klaidų, turėtumėte pasikonsultuoti su savo įmonės buhalteriu. Buhalteris Jums padės ne tik mokestiniais klausimais. Jis taip pat gali padėti sumažinti laiko sąnaudas, optimizuoti atliekamus darbus, pasinaudodamas šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis. Svarbu kuriamos elektroninės parduotuvės buhalteriją suderinti su visos įmonės buhalterine apskaita. Vertėtų pasvarstyti apie tokias šiuolaikines buhalterinės apskaitos programas, kaip „B1.lt“, kurios padėtų vadovui nuolat stebėti įmonės pardavimus, prekių atsargų likučius, atsiskaitymus ir įmonės veiklos rezultatus. Tokia inovatyvi buhalterinė programa kaip „B1.lt“ leidžia vadovui už simbolinį mokestį realiu laiku gauti reikiamas ataskaitas, matyti duomenis, susijusius su pardavimais iš įvairių elektroninio verslo prekybos platformų, pvz., „eBay“, „Amazon“, „Etsy“ ir pan.

Buhalterinės paslaugos iš vienų rankų – nereikės sukti galvos dėl mokesčių

Nereikėtų užmiršti, kad elektroninei prekybai yra keliami tokie patys reikalavimai kaip ir kiekvienai įprastinei prekybai. Visų pirma, veikla turi būti legali, turi būti sumokami visi privalomi mokesčiai, užregistruojamos visos gautos pajamos ir patirtos išlaidos. Taip pat visi sandoriai turi būti atliekami pagal galiojančius teisės aktus. Prieš pradedant elektroninę prekybą, arba ją plečiant į užsienio rinkas labai svarbu išsiaiškinti, kokios mokestinės prievolės yra būdingos tokiam verslui. Reiktų žinoti, kokie mokėtini mokesčiai yra šiuo metu ir kokius mokesčius įmonei gali tekti mokėti ateityje.

Kurioje šalyje mokėti pridėtinės vertės mokestį? Dažnai pastebima pradedančiųjų, prekiaujančių elektroninės prekybos platformose, klaida, – PVM sumokamas ne toje šalyje. Jeigu prekes ar paslaugas gaminate / kuriate Lietuvoje, o vėliau jas parduodate užsienyje, privalote laikytis nuotolinei prekybai nustatytų apyvartos limitų. Jeigu šie limitai viršijami – atsiranda prievolė registruotis PVM mokėtoju. Jeigu prekiaujate per „Amazon“, PVM mokėtoju toje šalyje, kur yra sandėlis, turite registruotis iškart.

PVM tarifai kiekvienoje šalyje yra skirtingi. Todėl būtina išsiaiškinti, kokius mokesčius ir kuriai šaliai reiks mokėti. Taip pat, turėtumėte atsižvelgti ir į tai, kokios prekės ar paslaugos yra teikiamos, nuo to taip pat gali pasikeisti apmokestinimo taisyklės.

Klauskite – atsakysime į visus rūpimus klausimus

Norite pradėti prekybą internetu? Tačiau nežinote, kokie mokesčiai jūsų laukia, kaip elektroninės parduotuvės buhalteriją sujungti su visos įmonės, galiausiai, kokias ataskaitas reikės pateikti valstybinėms institucijoms. Susisiekite su mumis ir visi šie klausimai jums taps aiškūs!

Buhalterinės paslaugos jums bus teikiamos ne vieno buhalterio, o kompetentingos bei labai atsakingos buhalterių komandos. Jums nereikės rūpintis, jei buhalteris susirgs ar sugalvos pakeisti darbą – mokesčiai sumokėti ir ataskaitos pateiktos bus visuomet rūpestingai bei laiku!

Paskambinkite arba parašykite mums (kontaktus rasite svetainės viršuje) – apie elektroninę prekybą ir jos dokumentų priežiūrą papasakosime daugiau. Pasiūlysime jums pritaikytą paslaugų paketą ir paskaičiuosime preliminarią paslaugų kainą.

Paslaugos įvairaus dydžio ir tipo įmonėms

Nesvarbu, ar jūsų įmonė labai didelė, turite daug darbuotojų, ar esate pradedantis startuolis – galime padėti efektyviai tvarkyti buhalteriją. Buhalterinės paslaugos teikiamos ne tik internetu prekiaujančioms įmonėms, bet ir fizines parduotuves turinčioms, paslaugas teikiančioms įmonėms. Puikiai išmanome tiek uždarų akcinių bendrovių, mažųjų bendrijų, individualių įmonių ir kitokių įmonių mokestinius klausimus. Taip pat teikiame konsultacijas ir mokymus komandoms.

„Buhalterija internetu“ – interaktyvios, kompetentingos bei atsakingos buhalterinės paslaugos iš vienų rankų!

KONTAKTAI

ĮMONĖS REKVIZITAI

Mažoji bendrija: „Buhalterija internetu“
Įmonės kodas: 304096079
Adresas: Gedimino pr. 24, LT-01104 Vilnius
Darbo laikas: I–V 9:00-18:00

Direktorė: Olga Petrovska
Telefonas: +370 616 72468
El.paštas: admin@accountonline.lt

buhalterinė apskaita

Parašykite mums