buhalterinė įmonė

APIE MUS

Apskaita – tai kuo mūsų buhalterinė įmonė gyvena kiekvieną dieną, besirūpindama savo klientų veiklomis, tad pelnytai galime sakyti, kad ji yra mūsų varomoji jėga!

Buhalterinė įmonė – kokybiško darbo garantas ilgametė patirtis

Ilgametė patirtis buhalterinės apskaitos srityje mums leido ne tik sukaupti didelį naudingų žinių bagažą, bet ir itin profesionaliai bei nuosekliai interpretuoti visas pasirodančias naujienas ir atsirandančius pokyčius rinkoje. Didžiuojamės, kad valstybinei mokesčių inspekcijai patikrinus mūsų tvarkytas Lietuvos ir tarptautines įmones niekada nebuvo rasta jokių pažeidimų. Būtent tai, kad viską žinome iš savo asmeninės darbinės patirties, kitaip sakant, iš pirmų lūpų, mūsų darbuotojams suteikia galimybę nepriekaištingai pasirūpinti jūsų verslu.

Teigiami klientų atsiliepimai – kokybiškos veiklos įrodymas

Klientų pasitikėjimas mums be galo svarbus, todėl labai džiaugiamės, kad jie nuolatos rekomenduoja „Buhalterija internetu“, o mūsų buhalterinė įmonė auga ir plečiasi. Nuoširdžios rekomendacijos yra puikus įrodymas visai komandai, kad einame teisingu keliu. Siekiame aukščiausios darbo kokybės ir suteikdami jums savo paslaugas, visada stengiamės išpildyti ar net viršyti jūsų lūkesčius. Todėl mūsų bendrovei itin rūpi darbo optimizavimas, kuris ne tik leidžia sutaupyti jūsų įmonės išlaidas, bet ir brangų laiką.

Ne tik buhalterinė apskaita

Bendrovė daugybę kartų dalyvavo kuriant naujas įmones ir diegiant IT sistemas, todėl neabejotinai gali teikti šių sričių konsultacijas. „Buhalterija internetu“ komanda padės tiek jūsų jau veikiančiai įmonei atlikti visus darbus, susijusius su buhalterine apskaita, tiek teiks operatyvias ir kokybiškas konsultacijas bei atliks reikiamus veiksmus jums ieškant galimybių įsteigti naują įmonę.

Mūsų buhalterinė įmonė labai vertina savo ilgamečių klientų lojalumą ir visada siekia geriausio rezultato. „Buhalterija internetu“ darbuotojai nuolatos domisi naujovėms, investuoja į savo kompetencijų plėtimą ir stengiasi surasti jums patį tinkamiausią sprendimą. Tad jei turite kokių nors klausimų, visada galite su mumis susisiekti – kartu aptarsime bendradarbiavimo galimybes.